18.11.2013

Afromental - zdobądź wejściówki!
Rozdajemy zaproszenia na koncert Afromental!

Aby zdobyć jedną z 5 podwójnych wejściówek, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Skąd pochodzi grupa Afromental?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailowo na adres: biuro@plej.pl . W mailu należy zawrzeć swoje imię i nazwisko. Nagrodzonych zostanie 5 pierwszych osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi.

Czas nadsyłania odpowiedzi mija 19 listopada o godzinie 12:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej e-mailem zwrotnym.

28.10.2013

Wygraj zaproszenia na koncert SHARK-A-TAAK
Shark-A-Taak, czyli nowy projekt frontmana grupy Vavamuffin zagości już jutro w Hard Rock Cafe Warsaw.

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym rozdamy aż 5 podwójnych zaproszeń na ten koncert. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaką nazwę nosi pierwszy singiel z debiutanckiego albumu grupy? Dla ułatwienia - do tego utworu zrealizowany został niedawno wideoklip, który znaleźć można w sieci.

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailowo na adres: biuro@plej.pl . W mailu należy zawrzeć swoje imię i nazwisko. Nagrodzonych zostanie 5 pierwszych osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi.

Czas nadsyłania odpowiedzi mija 28 października o godzinie 17:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej e-mailem zwrotnym.

21.10.2013

Zdobądź zaproszenia na Power of Trinity
We wtorek, 22 października na scenie Hard Rock Cafe Warsaw zobaczymy grupę Power of Trinity oraz support - zespół Heroes Get Remembered.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym rozdamy 3 podwójne zaproszenia na ten koncert. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ilu muzyków liczy sobie zespół Power of Trinity?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailowo na adres: biuro@plej.pl . W mailu należy zawrzeć swoje imię i nazwisko. Nagrodzone zostaną 3 pierwsze osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi.

Czas nadsyłania odpowiedzi mija 21 października o godzinie 17:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej e-mailem zwrotnym.

FROG'N'DOG AFROMENTAL UNIQPLAN

Przed Wami najświeższe zdjęcia z koncertów. Zobacz i poczuj atmosferę jaką stworzyli artyści goszczący na scenie Hard Rock Cafe w Warszawie.

zobacz wszystkie fotorelacje

stopka "